Mobile Pictus

Další Lipnice je za námi. Pokud čekáte nějaké post info, tak tady je. 5.8.-7.8. pršelo a tak se ani nenatáčelo. Org. (hlavně viťas) měli deprese, že se film nestihne, ale po třech dnech téměř nepřetržitých dešťů jsme se s tím smířili. Hodně nám pomáhalo koupání v lomech :o) 8.8. proběhl casting - sami se na videu uvidíte. Natáčelo se a natáčelo, učili jsme se co jsme neuměli. Mikuláš šermovat, klapka klapat, Pavel režírovat, asistenti koukat skrz rámeček... Natáčelo se i na hradě a pan Vočadlo nás učil sekat kosou. Skládali jsme uhlí. Byli na borůvkách. Zasadili jsme kůl a abatyše se nechala upálit. Chodili jsme do lomu za každého počasí a denní doby. Chodili jsme do hospody ač se to některým nelíbilo. Dělali jsme specielní efekty. Zamazávali se od bahna a vůbec vynalézali užasné kosýmy. No a tak jsme to nakonec nestihli.

Pokud se ptáte zda jsme zapsali do pamětní knihy, pak vám musím říct, že ano. Našli jsme také loňský zbojnický poklad na vlčí jámě a s trochou nadšení si vzali první minci.

Balili jsme se navzájem a někdy i úspěšně. Pekli jsme chleba a hráli dlouho do noci ... cokoli. Radili jsme turistům, radili jsme místním. A navíc ... domluvili jsme se, že bude dotáčecí víkend. Přijeďte ať už z nostalgie nebo proto, že musíte točit.

a kdo přijel? naskok: Kachna a Petr, Pausa, HejTi, Šaman, Myšlenka, LenkaBu, Zbyňa, Pavla, Šnek, Jája, Kryštof a na dýl: viťas, pavel, olda, kuba vojtíšek, kuba töpfer, terka, tereza a bětka, gavento, michal, lenka, eva, zuzka, uhlí a uhlíček, hanka weissmannová, honzik, honza, jindra, myreg, gimli, radim, tom, xof a katka, hanka bílková, irigi, maruška, bohužel nepřijeli: Lenka a Aneta

Koho se to týká především: Kerald, čarodějka, zbojník 1,2,3, kamera, rejža, ... tito musí určit termín.

ztráty a nálezy:

popis předmětupravděpodobný vlastníku koho?
mapy - A4 listy z atlasu SHOCARTevajs??
flashka s nápisem 2MBviťas??
bunda černá, šusťáková, vcelku dlouhá s krátkými rukávy, zevnitř sedřený grafit na ramenou??gimli
pohorky nízkéhonza musílekgimli
poklička od ešusuterezka klimošová?
nerezová vidlička??gimli
modrý zubatý krátký nůževaolda
dvouvrstvý nerezový termohrnekhonza musílekolda
dvě trikahonza musílekolda
otvírák klasic s bílou rukojetí??gimli
plecháček se třemi stejnými kytičkami??gimli
rukavice žlutá pracovníhonza musílekgimli
kostýmšnekgimli